ثبت نام در آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی - تصویرگران پویا اندیش

 الف . تعداد جلسات آموزش مجسمه سازی و خلاقيت با مواد ، سفالگری ، تابلوهای نقش برجسته سفالیه و سرامیکی8 جلسه در هر ماه می باشد و هر جلسه 3 الی 4 ساعت طول می کشد ، کلاس های طراحی و نقاشی و خط - نقاشی 8 جلسه در هر ماه و هر جلسه دو الی دو ساعت و نیم طول می کشد . هر يک از اساتید ، برنامه هفتگی خاص خود را دارد و دو روز از هفته را صبح و يا بعد از ظهر برای آموزش تئوری و عملی خود ، اختصاص داده است . هنرجويان محترم نيز به همين صورت می توانند ، به دلخواه ، دو روز از هفته را برای آموزش خود انتخاب کنند . کلاس های آموزش انواع قالب سازی و طراحی و ساخت با مواد پلیمری و کلاس های آموزش پتینه و رنگ و آموزش لعاب  ... در طول دوماه برگزار می گردد و هر هفته دو جلسه 2 الی 3 ساعته را به خود اختصاص می دهد کلاس های تری دی مکس ( 3Ds max ) در طول 25 جلسه برگزار خواهد شد . کلاس های دکوراسیون و معماری داخلی در طول هشت ماه برگزار می گردد و هر هفته 3 الی 4 جلسه 2 ساعته آموزشی را به خود اختصاص می دهد و زمان آموزش کارهای عملی در طول مدت زمان آموزش به هنرجویان اعلام خواهد گردید.

ب . کسانی که دانشجو هستند به نسبت برنامه زمانبندی ترم تحصيلی خود می توانند از وقت های آزادشان برای امر آموزشی استفاده نمایند و در صورت ارائه کارت دانشجویی خود ، از تخفيف ويژه ثبت نام نيز برخوردارخواهند بود . 
پ . دانشجويان گرامی و کارکنان و کارمندانی عزيزی که فرصت حضور دو جلسه ای در کلاس های آموزش هنرهای تجسمی را ندارند ، می توانند از کلاس های تک جلسه ای روزهای پنجشنبه استفاده نموده و بجای 8 جلسه در ماه 4 جلسه آموزشی ، گزينش کنند و در طول دو ماه آموزش ببينند . 
ت . لوازم و ابزار مورد نیاز برای آموزش را از خود دفتر مرکزی تصويرگران پوياانديش ، می توانيد تهيه و خريداری نماييد . بطور کل دو نوع ابزار : مجسمه سازی و مینیاتوری در بسته های شش تایی ، مورد استفاده هنرجویان محترم قرار خواهد گرفت . در ضمن انواع گِل و گچ های آلفا و بتا ( گچ گیپس ) در خود آتلیه موجود می باشد . 
ث . هنرجویان محترمی که از شهرهای مختلف ، قصد حضور در کلاس های ما را دارند : حتماً پیش از مراجعه با دفتر مرکزی آموزشگاه ، تماس تلفنی داشته باشند و اطلاعات جامعی از نحوه برگزاری و منابع آموزشی خود بدست آورند . 
ج . آموزش در هر رشته ای برای رده های سنی مختلف چه زن و چه مرد امکان پذير می باشد ، در صورت ثبت نام گروهی ، بخصوص دانشجويی ، ضمن تخفيف ويژه ... از امکانات جانبی ديگری از بخش آموزش در آتليه های کارگاه استفاده خواهيد نمود .
در طول زمان آمورش ، برنامه های ديدار از نمايشگاهها ... برگزاری همايش و گفتمان با اساتيد هنر و نمايش فيلم و عکس صورت خواهد گرفت ...
چ . نحوه ثبت نام : پرکردن برگه ثبت نام لازم و ضروری است ، دو قطعه عکس دريافت می گردد که يکی به برگه ثبت نام و ديگری به کارت اختصاصی آمورشگاه متصل خواهد شد . لازم به توضیح می باشد که در زمان ثبت نام از هنرجویان محترم رشته دکوراسیون و معماری داخلی سئوالاتی بعمل خواهد آمد که در گزینش آنها نقش تاثیر گذاری خواهد داشت .