نقش برجسته

نقش برجسته سفالی - تابلو نقش برجسته :

کلاس های ویژه طراحی و اجراء نقوش برجسته زیر نظر استاد علی واثق ملکی برگزار می گردد.

این کلاس ها شامل دوبخش تئوری و عملی است.

در بخش اول هنرجویان نگاهی دارند به تاریخچه و قدمت این هنر کهن که در دل خود نحوه زندگی مردم و فرهنگ و هنر ملت ها و قوم ها را نهان دارد و بازگو می کند و دیدن این آثار گرانقدر انسان را شگفت زده می کند و بخش دیگر اختصاص دارد به آثار معاصر و آشنایی با سبک اجرایی هنرمندان معاصرو متریالهای بکار گرفته شده در آثارشان که هنرجویان به تماشای این آثار می نشینند.

نقد و بررسی و تحلیل آثار هنرمندان معاصر ، در جلساتی جداگانه با حضور اساتید و کارشناسان مجرب رشته هنر در مرکز آموزشی تصویرگران پویااندیش برگزار می گردد که این جلسات مختص هنرجویان خود آموزشگاه می باشد و دیگر اتفاق بسیار مثبتی که جزو برنامه های آموزشی محسوب می شود برگزاری ورک شاپ های هنری است که با توجه به موضوع انتخاب شده ، از اساتید صاحب نظر و اهل قلم برای برگزاری آن دعوت به عمل می آید.

بازدید از نمایشگاههای آثار هنری ، در هر رشته و موضوعی به همراه استاد  مربوطه ، جزو برنامه های آموزشی این مرکز فرهنگی و هنری می باشد. 

هنرجویان تابلو نقش برجسته این مرکز آموزشی در پایان دوره باید در سطحی باشند که مورد تایید استاد مربوطه قرارگرفته و این خود ملاک صدور گواهی پایان دوره هنرجویان خواهد بود.

برگزاری نمایشگاههایی از آثار هنرجویان سفال نقش برجسته  این آموزشگاه در فضای خود گالری تصویرگران پویااندیش و یا گالری های دیگر جزو برنامه های آموزشی این مرکز هنری در نظر گرفته شده است.
 
با ما تماس بگیرید و از شو روم نمونه آثار نقش برجسته های هنرجویان در آتلیه نقوش برجسته تصویرگرن پویا اندیش بازدید کنید. 
 
تلفن های تماس : 22580505   -  22587587
 
آدرس آموزشگاه : تهران - پاسداران - ابتدای گلستان سوم - ساختمان 120 - تصویرگران پویا اندیش
بعدی 1 2 3 4 5 6 7 
بعدی 1 2 3 4 5 6 7 
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
نقش برجسته مشاهده شده توسط Customers نقش برجسته - آموزش نقش برجسته : برگزاری دوره ها و کلاس های تخصصی آموزش نقوش برجسته ، آموزش ، آموزش نقش برجسته روی سفال ، نقش برجسته گچی ، آموزش ساخت انواع کتیبه های سفالی ، آموزش نقش برجسته روی دیوار - آموزشگاه آموزش تخصصی نقش برجسته - تصویرگران پویا اندیش رتبه:4.9