آموزش کامپیوتر برای کودکان

هر آنچه که درباره آموزش کامپیوتر به کودکان باید بدانید

متخصصان علوم کامپیوتر ، نقش اصلی را در زیر ساخت های تکنولوژی ایفا می کنند. آنها نرم افزارها سخت افزار ، و سایر برنامه های کاربردی را برای استفاده های متنوع از علوم مختلف تا کسب و کار برای مصرف کنندگان گسترش می دهند .
این امر باعث شده ، علوم کامپیوتر رشدی بسیار بالا را در میان دیگر رشته های حرفه ای تجربه کند .
و برخی از رشته های علوم کامپیوتر مانند مهندسی نرم افزار ، انتظار می رود تا سال 2022 ، 22 % رشد داشته باشد و این فرصتی عالی برای دانش آموزان و علاقه مندان جوان به این حوزه است .
و این به معنی  است که  صدها شغل در این رشته در دسترس خواهد بود و شاهد افزایش رقابت چه در آموزش این رشته و چه در بازار کار آن خواهیم بود . 
 
آموزش کامپیوتر کودکان
 

آموزش کامپیوتر به کودکان

بسیاری از کارشناسان آموزش علوم رایانه ای بر توسعه ی مهارت های کامپیوتری قبل از ورود به دانشگاه به عنوان کلید موفقیت ، تاکید می کنند.
بسیاری از دانش آموزان سنین 7 تا 12 سال در حال یا درگیری علوم کامپیوتری هستند.
هر چند که آموزش رسمی علوم رایانه ای در مدارس بسیار سطحی اتفاق می افتد و درصد کمی از مدارس از همین آموزش ها هم برخورد دارند .
این شکاف باعث می شود تا دانش آموزان به دنبال آموزش علوم کامپیوتری در جای دیگری می باشند .
در همین راستا تصویرگران پویا اندیش در نظر دارد تا با ارائه کلاس های آموزش کامپیوتر کودکان و نوجوانان به جبران گوشه ای از این خلاء بپردازد.
کودکان از یک هدیه برخوردارند و آن یادگیری خود به خودی و طبیعی علوم مختلف است .
و این باعث می شود تا آنها به طور واضح قادر به یادگیری مفاهیم پیچیده علوم رایانه ای باشند.
اکثر کودکان در هنگام استفاده از رایانه عملکرد بالایی دارند .
 
 
آموزش کامپیوتر برای کودکان
 
هدف ما از برگزاری کلاس آموزش کامپیوتری به کودکان این است که همگی بتوانند ، دانش و مهارت های لازم برای رشد در تحصیلات و حرفه ای که در آینده می خواهند انتخاب کنند داشته باشند . 
بیش از 65% از دانش آموزان شغل هایی در آینده خواهند داشت که امروزه حتی وجود ندارد و ما باید کودکان را برای این آینده آماده کنیم .
 

سرفصل های آموزشی دوره آموزش کامپیوتر برای کودکان

  1. ویندوز
  2. word/PowerPoint 
  3. فتوشاپ
  4. مهارت های هفت گانه ICDL
 برای ثبت نام در کلاس آموزش کامپیوتر برای کودکان میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
شماره تماس : ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ – ( ۰۲۱ )

 

آموزش کامپیوتر برای کودکان مشاهده شده توسط Customers آموزش کامپیوتر برای کودکان - بهترین دوره آموزش کامپیوتر برای کودکان در آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش با اساتید ماهر برگزار میشود اگر میخواهید استعداد کودکان خود را در سنین پایین تقویت کنید کودک خود را در کلاس های آموزش کامپیوتر به کودکان ثبت نام کنید رتبه:4.7