نقش برجسته
نقش برجسته سفالی – تابلو نقش برجسته :

کلاس های ویژه طراحی و اجراء نقوش برجسته زیر نظر استاد علی واثق ملکی برگزار می گردد.

این کلاس ها شامل دوبخش تئوری و عملی است.

در بخش اول هنرجویان نگاهی دارند به تاریخچه و قدمت این هنر کهن که در دل خود نحوه زندگی مردم و فرهنگ و هنر ملت ها و قوم ها را نهان دارد و بازگو می کند و دیدن این آثار گرانقدر انسان را شگفت زده می کند و بخش دیگر اختصاص دارد به آثار معاصر و آشنایی با سبک اجرایی هنرمندان معاصرو متریالهای بکار گرفته شده در آثارشان که هنرجویان به تماشای این آثار می نشینند.

نقد و بررسی و تحلیل آثار هنرمندان معاصر ، در جلساتی جداگانه با حضور اساتید و کارشناسان مجرب رشته هنر در مرکز آموزشی تصویرگران پویااندیش برگزار می گردد که این جلسات مختص هنرجویان خود آموزشگاه می باشد و دیگر اتفاق بسیار مثبتی که جزو برنامه های آموزشی محسوب می شود برگزاری ورک شاپ های هنری است که با توجه به موضوع انتخاب شده ، از اساتید صاحب نظر و اهل قلم برای برگزاری آن دعوت به عمل می آید.

بازدید از نمایشگاههای آثار هنری ، در هر رشته و موضوعی به همراه استاد مربوطه ، جزو برنامه های آموزشی این مرکز فرهنگی و هنری می باشد.

هنرجویان تابلو نقش برجسته این مرکز آموزشی در پایان دوره باید در سطحی باشند که مورد تایید استاد مربوطه قرارگرفته و این خود ملاک صدور گواهی پایان دوره هنرجویان خواهد بود.

برگزاری نمایشگاههایی از آثار هنرجویان سفال نقش برجسته این آموزشگاه در فضای خود گالری تصویرگران پویااندیش و یا گالری های دیگر جزو برنامه های آموزشی این مرکز هنری در نظر گرفته شده است.

با ما تماس بگیرید و از شو روم نمونه آثار نقش برجسته های هنرجویان در آتلیه نقوش برجسته تصویرگرن پویا اندیش بازدید کنید.

تلفن های تماس : 22580505 – 22587587

آدرس آموزشگاه : تهران – پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان 120 – تصویرگران پویا اندیش